Kto sme

Poskytujeme komplexné stravovacie služby v oblasti uzavretého a reštauračného stravovania (CONTRACT CATERING) . Prevádzkujeme  tri závodné kuchyne, poskytujeme stravovanie pre rôzne organizácie a dôchodcom. Organizujeme slávnostné posedenie, svadby, bankety, rodinné oslavy, stretnutia a firemné rokovanie. Stravujeme zamestnancov z viac ako 10 spoločnosti, denne obslúžime okolo 1900 zákazníkov.
Naše služby šijeme priamo na mieru individuálnym potrebám klientov, pričom najväčší dôraz kladieme na vysokú kvalitu a bezpečnosť produktov.

História

Spoločnosť LKT & LUKA bola založená v rokoch 2000 – 2001. Firma sa rozvíjala v priestoroch Polikliniky vo Fiľakove kde sme poskytovali služby cca pre 750 – 900 klientov. V roku 2004 sme zahájili novostavbu pre novú vývarovňu ktorá bola t.č. najmodernejšou kuchyňou v okrese. V januári 2006 sme zahájili prevádzku vo vlastných priestoroch na viac ako 500 m2 . V roku 2009 sme rozšírili naše služby aj v známej spoločnosti Johnson Controls v Lučenci kde poskytujeme komplexné stravovanie v americkom štýle stravovania počas 24 hodín (pre 700 stravníkov).
V roku 2011 naša firma otvorila ďalšiu prevádzku podobného stravovania aj vo Veľkom Krtíši v talianskej firme Technogym . Tu tiež zabezpečujeme non – stop stravovanie pre 570 zamestnancov.

Naša vízia

Chceme sa stať najžiadanejšou firmou v oblasti závodného stravovania povesťou skvelými odborníkmi, skvelými službami a vynikajúcimi výsledkami.

Naša misia

Našim klientom prinášame celkom nový štýl stravovania. Snažíme sa poskytnúť stravovacie služby najvyššej možnej kvalite a čo najefektívnejšie. Chceme dosiahnuť spokojnosť našich klientov, hostí i zamestnancov. Chceme aj v budúcnosti pracovať len tými najmodernejšími gastronomickými zariadeniami aby sme dosahovali čím lepšie výsledky kvality a efektivity.

Naše princípy

S nasledujúcimi princípmi sa riadime pri našej každodennej práci a pri našom rozhodovaní.

  • bezpečnosť , zdravie a životné prostredie
  • poskytovanie kvalitnej služby
  • dodržiavanie zásad HaCCP
  • zameriavanie sa na výkon – kvalitu – efektívnosť
  • profitabilný rast

Etický kódex

Vedenie firmy a naši zamestnanci si uvedomujú naše postavenie na trhu a prijímame zodpovednosť za svoje konanie. Oboznámili sme našich zamestnancov o zásadách a dodržiavanie Etického kódexu kde sme zjednotili svoje názory a si vytýčili pre firmu slogan a heslo: „ZÁKAZNÍK JE NAŠIM PÁNOM”

Restaurant Victory