Firemné stravovanie - služba šitá na mieru

LKT & LUKA sa dokonale postará o stravovanie svojich klientov. Poskytujeme kvalitnú stravovaciu službu založenú na dvoch pilieroch – kvalita a bezpečnosť ponúkaných produktov a správanie sa našich zamestnancov. Ponúkané jedlá sú čerstvé, kvalitné a chutné. Naša štandartná denná ponuka obsahuje denné raňajkové pokrmy 18 až 25 druhov, polievky 3 druhy, hotové jedlá 4 druhy, minútky, čerstvé zeleninové šaláty zo šalátového bufetu 3-4 druhy, kompóty. Stravu nie je nutné vopred objednať, hostia si môžu vyberať pokrmy zo vzorových porcií, Hostia neplatia za služby v hotovosti ale prostredníctvom magnetických alebo čipových karát /po dohode s vedením spoločnosti/. Naše služby Vám ponúkame počas celých 24 hodín. /po dohode s vedením spoločnosti je možné stravu si objednať tradičným spôsobom deň vopred Radi využijeme svoje bohaté skúsenosti aj pri zabezpečovaní stravovacích služieb do 2000 osôb pri veľkých podujatiach našich klientov ako sú ” Deň otvorených dverí, Deň detí , Family day,”….atď . LKT & LUKA je to moderné a komplexné riešenie stravovania v priebehu celého pracovného dňa .

Firemné stravovanie Stravovanie zamestnancov

Medzi našich klientov patria spoločnosti s počtom zamestnancov od 50 po 800. Našou snahou je pre každého klienta “ušiť na mieru” najvhodnejší stravovací koncept. Je ideálny ak má väčší klient k dispozícii kuchyňu, aby bolo možné jedlá a všetky doplnkové produkty vyrábať priam na mieste. Ak má klient k dispozícii len obmedzené priestory, je možné v týchto priestoroch naprojektovať novú kuchyňu a zriadiť ju podľa hygienických noriem. Varíme, dovážame a následne podávame jedlá:

 • teplé – vždy čerstvo pripravované
 • chladené jedlá sú len vegetariánske pokrmy
 • nepoužívame metódu Cook&Chill
 • nepodávame mrazené a balené pokrmy

Ostatné služby

 • Predaj doplnkového sortimentu
 • Prevádzkovanie závodných bufetov
 • Zabezpečenie pitného režimu
 • Meeting room service
 • VIP catering až do 550 osôb
 • Zabezpečenie rôzných podujatí /švédske stolovanie/ od 10 až do 550 osôb
 • Donáška jedál, hamburgerov a pizze

Naša preprava

40 % hotových pokrmov a ich prepravu / prevoz / zabezpečujeme v špeciálnych termoportoch a termoprepravkách do miesta určenia v špeciálne upravených autombiloch ktoré sú schválené na tento účel na RÚVZ v Lučenci.

Náš autopark:

Firma vlastní 5 špeciálne upravené vozidlá na prepravu hotových pokrmov. Ďalej vlastní 3 osobné automobily na zabezpečenie úloh kompletnej prevádzky.

Presonál prevádzky

O zabezpečenie úloh a o prevádzkovanie spoločnosti sa stará 50 členný kolektív

Ekonomické postavenie

Nehnutelnosť vývarovne a Reštaurácie na ulici Biskupickej 46 vo Fiľakove v osobnom vlastníctve. LKT – LUKA – nie je v konkurznom konaní.

Referencie

Zabezpečujeme komplexné stravovanie pre najväčšie spoločnosti v okrese:

 1. Johnson Controls Slovakia Mikušovská cesta 5363 , 984 01 Lučenec
 2. Thorma výroba k.s. Šávolská cesta 1, 986 01 Fiľakovo
 3. Technogym s.r.o. Priemyselný park, Malý Krtíš
 4. Restaurant VICTORY Biskupická 46, 986 01 Fiľakovo